Ulubieńcy publiczności (2)

Ulubieńcy publiczności (2)

(National Treasure)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2016   od 12 lat
Występują:Robbie Coltrane, Julie Walters, Andrea Riseborough, Babou Ceesay
W skrócie:Paul i jego rodzina muszą poradzić sobie z zarzutami. Mężczyzna postanawia udzielić wywiadu radiowego. Jego córka Dee konfrontuje się z byłą opiekunką. Marie dokonuje pewnego odkrycia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paul Finchley (Robbie Coltrane) to bardzo popularny komik. Mówi się o nim, że jest "skarbem narodowym". Pewnego dnia na światło dzienne wychodzi skandal seksualny z jego udziałem. Kariera Paula staje pod znakiem zapytania. Komik musi skonfrontować się z oskarżycielami, aby obronić swój wizerunek i dobre imię. Scenariusz do serialu napisał Jack Thorne, autor "Cudownego chłopaka" oraz "Złodziei diamentów". W 2017 roku obraz został nagrodzony statuetkami BAFTA w trzech kategoriach, m.in. za najlepszy miniserial.

W tym odcinku

Paul i jego rodzina muszą poradzić sobie z pojawiającymi się zarzutami. Mężczyzna postanawia udzielić wywiadu radiowego. Jego córka Dee (Andrea Riseborough) konfrontuje się z jednym z jego oskarżycieli - jej byłą opiekunką Christiną (Susan Lynch). Marie (Julie Walters) dokonuje pewnego niepokojącego odkrycia.

Występują (pokaż wszystkich)