x

Ultraviolet 2 (9)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijański, Michał Żurawski, Viet Anh Do
Reżyseria:Jan Komasa, Sławomir Fabicki
W skrócie:Ola i Adrian wybierają się na przedstawienie performerki. Artystka odgrywa samobójstwo, ale kiedy zażywa tabletki, rzeczywiście umiera. Zarówno jej syn, jak i agent twierdzą, że nie chciała się zabić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 26 lutego
za 4 dni
6:00 AXN (z napisami)
wtorek, 27 lutego
za 5 dni
4:40 AXN (z napisami)

Opis

Dalsze losy Oli Serafin (Marta Nieradkiewicz) i grupy detektywów amatorów, w szeregi której wstąpiła, aby rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. Wspólnymi siłami ekipa Ultraviolet wspiera pracę stróżów prawa, pomagając im w wyjaśnianiu najbardziej zawiłych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Ola i Adrian wybierają się na przedstawienie słynnej performerki, Moniki. Artystka odgrywa samobójstwo, ale kiedy zażywa tabletki, rzeczywiście umiera. Zarówno jej jedenastoletni syn, jak i agent twierdzą, że nie chciała się zabić. Ola, niezależnie od policji, prowadzi własne dochodzenie w tej sprawie. Kuba doradza jej, by spróbowała odkryć, kto zyskał finansowo na śmierci kobiety. Trop prowadzi do Jazona, artysty, który przejawiał obsesję na punkcie Moniki, a teraz sprzedaje jej dzieła. W kręgu podejrzeń UV znalazł się także były mąż ofiary, Miłosz. Z badań toksylogicznych wynika, że trucizną był cyjanek. Anna, chemiczka, wyjaśnia, jak można odkryć, kto miał z nim kontakt. Beata decyduje się zabiegać o prawo adopcji synka zmarłej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także