Ulice we krwi

5.2/10 4.4/10

(Streets of Blood)

FILM SENSACYJNY USA 2009   od 16 lat
Występują:Val Kilmer, Curtis Jackson, Michael Biehn, Jose Pablo Cantillo
Reżyseria:Charles Winkler
W skrócie:Po huraganie Katrina w Nowym Orleanie wzrasta przestępczość. Detektyw Andy Deveraux ze Stanem Johnsonem patrolują miasto...
Nowy Orlean po "Katrinie": policjant, którego partner zginął w huraganie odkrywa, że zmarły został zamordowany przez skorumpowanych kolegów.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowy Orlean, lato 2005 roku. Huragan Katrina dokonał w mieście ogromnych zniszczeń. Wiele osiedli mieszkaniowych zostało doszczętnie zrujnowanych, a kilka tysięcy ludzi straciło życie. Mimo podjętych przez władze radykalnych działań, sytuacja wciąż jest bardzo poważna. W całej okolicy wzrasta przestępczość. Policjanci uczestniczący w akcji ratunkowej otrzymują rozkaz ochrony pozostawionego dobytku. Detektyw Andy Deveraux (Val Kilmer) wraz z nowym partnerem Stanem Johnsonem (Curtis Jackson) patrolują wyznaczony teren. Od jednego z zatrzymanych dilerów narkotykowych dowiadują się, że niejaki Ray Delacroix (Davi Jay) jest agentem DEA i ma powiązania z mafią. Informacja okazuje się bezużyteczna, gdyż detektywi z miejscowego wydziału antynarkotykowego, Barney Balentine (Brian Presley) i Pepe Vasquez (Jose Pablo Cantillo), zabijają Delacroix. Na miejscu zdarzenia zjawia się agent FBI Michael Brown (Michael Biehn) i kapitan John C. Friendly (Barry Shabaka Henley). Choć Balentine i Vasquez twierdzą, że zostali zaatakowani, śledczy nabierają podejrzeń, że śmierć Delacroix była egzekucją. Kolejny film z gatunku tzw. copthrillerów, opowiadających o korupcji w policji i nadużyciach władzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)