Ukryte królestwa: Pod gołym niebem (1/3)
(Hidden Kingdoms: Under Open Skies)
FILM PRZYRODNICZY Francja/Kanada/Wielka Brytania/Włochy 2013
Reżyseria: | Simon Bell |
---|---|
W skrócie: | Autorzy programu obserwują ryjkonosa, który na afrykańskiej sawannie uczy się umiejętności niezbędnych do przetrwania. Mały ssak przekonuje się, że musi być szybki, by uniknąć zagrożeń. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dokumentaliści za pomocą nowoczesnych technologii odkrywają sekrety najmniejszych zwierząt, które zamieszkują różne rejony Ziemi. Przybliżają zwyczaje i zachowania owadów czy gryzoni, które stawiają czoła rozmaitym niebezpieczeństwom w dżunglach, lasach, na pustyniach oraz w ludzkich metropoliach.
Autorzy programu obserwują młodego ryjkonosa, który na afrykańskiej sawannie uczy się umiejętności niezbędnych do przetrwania. Mały ssak przekonuje się, że musi być bardzo szybki, by uniknąć licznych zagrożeń. Z kolei na kontynencie amerykańskim młoda mysz stawia czoła najbardziej niebezpiecznym zwierzętom tamtego rejonu.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Simon Bell reżyseria
Zobacz także
- Grizzy i Lemingi 2: Pod gołym niebem (1) - serial animowany - czwartek, 29 maja 21:20