Ukryta prawda: Przykra niespodzianka (488)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 488: Przykra niespodzianka

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Pewnego dnia Michała odwiedza w biurze dziewczyna z dwumiesięcznym dzieckiem. Twierdzi, że to jego syn. Michał próbuje przekonać żonę, że to oszustka. Badania DNA potwierdzają jednak jego ojcostwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Michał ma piękną żonę, Anię, która zajmuje się projektowaniem ubrań i biżuterii. Parze powodzi się finansowo, jednak od dwóch lat bezskutecznie starają się o potomstwo. Pewnego dnia mężczyznę odwiedza w jego biurze młoda dziewczyna, Marta z dwumiesięcznym dzieckiem. Twierdzi, że kiedyś spędzili wspólnie noc, a malec jest tego owocem. Michał jest przekonany, że to naciągaczka, która usiłuje wyciągnąć od niego pieniądze. Niedługo potem Marta mówi o wszystkim jego żonie. Wściekła Ania nie wierzy w zapewnienia męża i żąda wykonania badań DNA. Testy potwierdzają ojcostwo Michała.

Zobacz także