Ukryta prawda
sezon 3 odc. 208: Gracz
serial paradokumentalny Polska 2013
W skrócie: | Uzależniony od gier komputerowych informatyk chodzi na terapię. Mężczyzna znów zaczyna grać. Zostaje zwolniony z pracy i odchodzi od rodziny. Synek namawia matkę, żeby walczyła o tatę. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.
W tym odcinku
Uzależniony od gier komputerowych informatyk uczestniczy w zajęciach terapeutycznych w poradni psychologicznej. Może liczyć na wsparcie żony. Nałóg okazuje się jednak silniejszy. Mężczyzna znów zaczyna grać. Zostaje zwolniony z pracy i za namową nowo poznanej kobiety odchodzi od rodziny. Zaczyna też brać narkotyki. Tymczasem jego stęskniony kilkuletni synek namawia matkę, żeby walczyła o tatę.
Zobacz także
- Ukryta prawda (1371) - serial paradokumentalny - dziś, 8 października 10:25 i 1 późniejsza emisja
- Ukryta prawda (1483) - serial paradokumentalny - dziś, 8 października 14:35
- Ukryta prawda (1716) - serial paradokumentalny - dziś, 8 października 15:45
- Ukryta prawda (1561) - serial paradokumentalny - dziś, 8 października 19:00
- Ukryta prawda (1339) - serial paradokumentalny - noc śr./czw., 8 na 9 października 4:30
- Ukryta prawda (1427) - serial paradokumentalny - noc śr./czw., 8 na 9 października 5:55
- Ukryta prawda (1030) - serial paradokumentalny - czwartek, 9 października 7:25
- Ukryta prawda (1486) - serial paradokumentalny - czwartek, 9 października 8:20 i 1 późniejsza emisja
- Ukryta prawda (1372) - serial paradokumentalny - czwartek, 9 października 9:20 i 1 późniejsza emisja
- Ukryta prawda (1373) - serial paradokumentalny - czwartek, 9 października 10:25 i 1 późniejsza emisja