Ukryta prawda
sezon 4 odc. 286: Boję się
serial paradokumentalny Polska 2014
| W skrócie: | Kasia i Ahmed zamieszkują w Marsylii. Polka skarży się bliskim na swoją sytuację. Pod fałszywym pretekstem udaje jej się przylecieć z synem do ojczyzny. Rozpoczyna się walka o dziecko. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.
W tym odcinku
Kasia i jej mąż Ahmed razem wychowują synka. Pewnego dnia kobieta oznajmia swojej siostrze, że ze względów biznesowych przeprowadzają się do Marsylii, gdzie mieszka rodzina męża. Wkrótce Kasia dzwoni do bliskich i skarży się na sytuację, w jakiej się znalazła. Pod pozorem pomocy siostrze udaje się przylecieć z synem do Polski. Kilka dni później pojawia się jednak Ahmed. Kobieta decyduje się uciec z synem, ale Ahmed szybko ich odnajduje. Walka o dziecko staje się dramatyczna.
Zobacz także
- Ukryta prawda (1447) - serial paradokumentalny - dziś, 18 lipca 11:40
- Ukryta prawda (1448) - serial paradokumentalny - dziś, 18 lipca 12:40
- Ukryta prawda (1449) - serial paradokumentalny - dziś, 18 lipca 13:40
- Ukryta prawda (1372) - serial paradokumentalny - noc sob./niedz., 18 na 19 lipca 4:05
- Ukryta prawda (1703) - serial paradokumentalny - noc sob./niedz., 18 na 19 lipca 5:55
- Ukryta prawda (1450) - serial paradokumentalny - niedziela, 19 lipca 9:30
- Ukryta prawda (1451) - serial paradokumentalny - niedziela, 19 lipca 10:30
- Ukryta prawda (1452) - serial paradokumentalny - niedziela, 19 lipca 11:35
- Ukryta prawda (1453) - serial paradokumentalny - niedziela, 19 lipca 12:35
- Ukryta prawda (1454) - serial paradokumentalny - niedziela, 19 lipca 13:40
