x
Ukryta prawda (984)

Ukryta prawda

sezon 14 odc. 984

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:34-letni Krzysztof niedawno opuścił więzienie. Piętnaście lat wcześniej próbował okraść przechodnia. W czasie napadu wywiązała się szarpanina, a mężczyzna zginął. Za kratami Krzysiek poznał Romana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

34-letni Krzysztof niedawno opuścił więzienie. Piętnaście lat wcześniej próbował okraść przechodnia. W czasie napadu wywiązała się szarpanina, a mężczyzna zginął od ciosu nożem. Za kratami Krzysiek poznał Romana. Po zakończeniu odsiadki panowie postanowili zamieszkać razem i podjąć uczciwą pracę. Roman załatwia przyjacielowi pracę w firmie, która produkuje okna. Krzysztofowi trudno odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jako były więzień czuje się pogardzany przez otoczenie. Przeżywa też, że matka całkowicie zerwała z nim kontakt. Wkrótce przypadkowo poznaje Beatę. Świetnie się dogadują. Mężczyzna boi się powiedzieć jej prawdę.

Zobacz także