x
Ukryta prawda (979)

Ukryta prawda

sezon 14 odc. 979

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:46-letni Rafał przeżywa kryzys wieku średniego. Szukając ekscytujących przeżyć, zaczyna skakać na spadochronie i latać na paralotni. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego żona jest poważnie chora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

46-letni Rafał przeżywa kryzys wieku średniego. Szukając ekscytujących przeżyć, zaczyna skakać na spadochronie, ścigać się w rajdach quadów czy latać na paralotni. Pewnego dnia żona mężczyzny, Dagmara, widząc, że wchodzi on do domu, chowa coś za plecami. To wyniki badań. Lekarze zdiagnozowali u niej guzek w piersi. Dagmara obawia się raka. Kilka dni później Rafał słyszy fragmenty rozmowy żony z córką Martą. Jest w ciąży z przypadkowym chłopakiem. Poznała go na dyskotece, a teraz nie mają kontaktu. Rafał szuka pocieszenia w pracy, ale tam również sytuacja nie jest najlepsza. Biznesowy partner oznajmia, że firma przejdzie kontrolę skarbową. Jakby tego było mało, mężczyzna otrzymuje anonim, w którym ktoś zarzuca mu zdradę.

Zobacz także