x
Ukryta prawda (978)

Ukryta prawda

sezon 14 odc. 978

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Magda pozostaje w konflikcie z byłym mężem Marcinem, który dopuścił się zdrady. Para nie potrafi porozumieć się w sprawie dzieci. Mężczyzna chce opieki naprzemiennej. Była żona uważa, że to szkodliwe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

35-letnia Magda jest po rozwodzie. Dzieci - Hania i Remik - pozostały pod jej opieką. Kobieta pozostaje w konflikcie z byłym mężem Marcinem, który dopuścił się zdrady. Mimo próśb, nie była w stanie mu przebaczyć. Teraz para nie potrafi porozumieć się w sprawie nadzoru nad pociechami. Marcin chce opieki naprzemiennej, ale Magda uważa, że to szkodliwe. Utrudnia więc ojcu spotkania z dziećmi. Wreszcie przyjaciółka przekonuje ją, żeby pozwoliła byłemu partnerowi zabrać Hanię i Remika do siebie na weekend. W poniedziałek odkrywa jednak, że nie zostali odprowadzeni do przedszkola. Magda powiadamia policję.

Zobacz także