x
Ukryta prawda (971)

Ukryta prawda

sezon 14 odc. 971

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Wojtek wychowuje samotnie 2-letniego Mateusza. Rozwiódł się z Elizą, która porzuciła rodzinę, i związał się z Ulą. Nowa partnerka nie przepada za nianią chłopca, która zamieszkała w domu mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Inżynier Wojtek wychowuje samotnie 2-letniego synka. Rozwiódł się z matką chłopca, Elizą, kiedy Mateusz miał kilka miesięcy. Okazało się, że kariera jest dla niej ważniejsza, niż rodzina - wybrała pracę za granicą i porzuciła bliskich. Wojtek uzyskał całkowite prawo do opieki nad synem. Parę miesięcy później związał się z Ulą. Kobieta nie przepada za nianią Mateusza, która zamieszkała w domu jej partnera. Jest zazdrosna o Kalinę, mimo że ma ona ukochanego. Opiekunka czuje się też u pracodawcy zbyt pewnie. Wojtek proponuje Uli, żeby się wprowadziła. Między kobietami narasta konflikt. Tymczasem do Warszawy przyjeżdża Ewelina, by zobaczyć się z synem.

Zobacz także