x
Ukryta prawda (963)

Ukryta prawda

sezon 14 odc. 963

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Rodzice Elżbiety biorą rozwód po czterdziestu latach małżeństwa. Kobieta próbuje dowiedzieć się, skąd taka decyzja. Jednak oni nie chcą jej nic powiedzieć. Wkrótce na jaw wychodzi romans ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Rodzice Elżbiety biorą rozwód po czterdziestu latach małżeństwa. Kobieta próbuje dowiedzieć się, skąd taka decyzja. Jednak ani Marek, ani Grażyna nie chcą jej nic powiedzieć. Wkrótce na jaw wychodzi romans ojca. Mężczyzna bardzo żałuje tego, co się stało. Próbował przebłagać żonę, ale ona pozostawała nieugięta. Ela jest rozbita - wini rodzica, ale też nie potrafi porozumieć się z matką. Jakiś czas później Grażyna podejmuje próbę samobójczą.

Zobacz także