×
Ukryta prawda (961)

Ukryta prawda

sezon 14 odc. 961

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Regina dowiaduje się, że jej mąż Ryszard jest ciężko chory. Mężczyzna potrzebuje przeszczepu wątroby. Zdeterminowana kobieta robi wszystko, by zdobyć fundusze na zagraniczną operację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 24 lipca
za 9 dni
8:55 TVN 7 (z napisami)
sobota, 27 lipca
za 12 dni
12:25 TVN 7 (z napisami)

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Regina dowiaduje się, że jej mąż Ryszard jest ciężko chory. Potrzebuje przeszczepu wątroby. Operację można przeprowadzić w Polsce. Gdyby jednak rodzinie udało się zdobyć pieniądze na nierefundowany zabieg za granicą, pacjent miałby większe szanse przeżycia. Małżeństwo postanawia ukryć tę informację przed dziećmi. Regina szuka pomocy w różnych fundacjach. Postanawia też zebrać pieniądze za pośrednictwem internetu, ale Ryszard nie chce rozgłosu. Pogodził się ze swoim losem. Mimo jego protestów, kobieta nie rezygnuje. Jest gotowa na wszystko, by ratować ukochanego.

Zobacz także