×
Ukryta prawda (959)

Ukryta prawda

sezon 14 odc. 959

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Kaja zajmuje się niepełnosprawnym 14-letnim bratem, który uszkodził kręgosłup, skacząc na główkę do jeziora. Chcąc zdobyć pieniądze na jego rehabilitację, zostaje surogatką bezdzietnej pary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 lipca
za 8 dni
8:55 TVN 7 (z napisami)

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Kaja pochodzi z ubogiej rodziny. Pracuje w lumpeksie i zajmuje się niepełnosprawnym 14-letnim bratem, który uszkodził kręgosłup, skacząc na główkę do jeziora. Chcąc zdobyć pieniądze na jego rehabilitację, zostaje surogatką bezdzietnej pary. Weronika nie może donosić ciąży z powodu komplikacji zdrowotnych. Zabieg in vitro przeprowadzono w prywatnej klinice w Czechach. Obecnie do rozwiązania pozostał miesiąc. Kaja coraz bardziej zbliża się do partnera Weroniki, Daniela, okazującego jej ogromne wsparcie. Mężczyzna wyznaje, że nie jest mu obojętna. Młoda kobieta ma wyrzuty sumienia, nie chce rozbijać rodziny. Co gorsza niedługo będzie musiała oddać dziecko, które zdążyła pokochać.

Zobacz także