Ukryta prawda (952)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 952

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Rodzice 18-letniej Mai się rozwiedli. Dziewczyna mieszka z matką, która związała się z Adamem. Mężczyzna wprowadza się do partnerki z córką Julią. Maja zauważa, że ojciec źle traktuje nastolatkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Rodzice 18-letniej Mai rozwiedli się cztery lata temu. Dziewczyna mieszka z mamą, a ojciec wynajmuje lokum z nową partnerką. Jej rodzicielka również niedawno znalazła miłość. Pewnego dnia oznajmia, że Adam wprowadzi się do nich z córką. Maja nigdy nie zaakceptowała decyzji rodziców. Całą złość rozładowuje na nieśmiałej, introwertycznej Julii. Wkrótce zauważa, jak źle traktuje ją ojciec: krytykuje, czasem ubliża, a nawet szarpie. Skonfliktowana z matką Maja znajduje z dziewczyną wspólny język. Namawia koleżankę do ucieczki i zamieszkania na squacie. Kiedy znajdują kryjówkę, 18-latka wypytuje Julię, dlaczego rodzic tak jej nienawidzi.

Zobacz także