x
Ukryta prawda (939)

Ukryta prawda

sezon 14 odc. 939

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Anna podjęła w Warszawie pracę. Niestety, ma problem z utrzymaniem się w stolicy. Koleżanka namawia ją, żeby zarejestrowała się na portalu Sugar Girls. Mężczyźni poszukują tam pań do towarzystwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

22-letnia Anna pochodzi z małej wsi. Przeniosła się do Warszawy, gdzie rozpoczęła studia i podjęła pracę w firmie telemarketingowej. Niestety, ma problem z utrzymaniem się w stolicy. Koleżanka namawia ją, żeby zarejestrowała się na portalu Sugar Girls. Mężczyźni poszukują tu pań do towarzystwa. Pewnego dnia Ania poznaje Roberta. Okazuje się on kulturalnym, szarmanckim biznesmenem, bardziej zainteresowanym wspólnym spędzaniem czasu, niż seksem. Przygotowuje nowe atrakcje na każde spotkanie i daje kochance prezenty. 22-latkę zaczyna niepokoić fakt, że mężczyzna ucina wszelkie rozmowy dotyczące swojego życia prywatnego, przez co właściwie nic o nim nie wie. Kiedy coraz bardziej angażuje się w znajomość, odwiedza ją policja.

Zobacz także