x
Ukryta prawda (925)

Ukryta prawda

sezon 14 odc. 925

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Żona Andrzeja cierpi na napady szału, w trakcie których bije go i wyzywa. Mężczyzna postanawia porozmawiać z teściami. Zostaje wyśmiany. Koledzy z pracy również bagatelizują problem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

34-letni Andrzej i jego żona Majka wspólnie wychowują dwuletnią córeczkę, Gabrysię. Mężczyzna pracuje jako monter drzwi antywłamaniowych i systemów alarmowych. Majka jest trenerką fitness w klubie sportowym. Kobieta bywa bardzo agresywna. Cierpi na niekontrolowane napady szału, w trakcie których bije męża i wyzywa go od nieudaczników. Mężczyzna postanawia porozmawiać o tym problemie z teściami. Zostaje jednak przez nich wyśmiany. Koledzy z pracy również bagatelizują jego problem. Andrzej nie ma odwagi podjąć decyzji o rozwodzie, ponieważ kobieta grozi, że zabierze mu dziecko. W końcu wpada jednak na pewien pomysł: postanawia nagrać żonę w trakcie jednego z napadów. Po kolejnym pobiciu Andrzej decyduje się na obdukcję. Gdy mężczyzna przegląda materiały, zarejestrowane przez niewielką kamerę, ukrytą wśród mebli, odkrywa, że Majka znęca się także nad dzieckiem. Postanawia przekazać to nagranie policji.

Zobacz także