Ukryta prawda (920)

Ukryta prawda

sezon 13 odc. 920

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Ewelina pozostaje w związku z Michałem. Od pewnego czasu mężczyzna unika partnerki. Ona odkrywa, że Michał przeprowadził się pod inny adres. Ewelina zastaje w mieszkaniu 6-letniego chłopczyka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 28 lutego
jutro
8:05 TVN 7 (powtórka) (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

23-letnia Ewelina pozostaje w związku ze starszym od siebie Michałem. Pewnego dnia, po powrocie z wyjazdu firmowego w Trójmieście, mężczyzna zaczyna unikać partnerki. Ona odkrywa, że Michał przeprowadził się pod inny adres, do domu kolegi. Ten wyjechał do Brukseli i poprosił go, żeby opiekował się domem. Ewelina jest zdziwiona, gdy zastaje w mieszkaniu 6-letniego chłopczyka, Januszka. Michał wyznaje, że spotkał się z byłą dziewczyną, Małgorzatą. Ma zaawansowane stadium raka, trafiła do hospicjum. Nie chce, żeby syn widział ją w takim stanie, dlatego nawiązała kontakt z ojcem dziecka. Ewelina bardzo przejmuje się tą sytuacją, proponuje wspólną opiekę i wsparcie przy domowych obowiązkach. Michał woli zostać z synem sam, dzięki czemu mogą poznać się bliżej po wielu latach niewidzenia się. Pewnego dnia Ewelina odkrywa, że jej partner planuje zamieszkać na stałe za granicą. Kiedy robi mu awanturę, on niespodziewanie kończy związek.

Zobacz także