x
Ukryta prawda (909)

Ukryta prawda

sezon 13 odc. 909

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Na imprezie Rafał poznaje Martę. Idą razem do łóżka. Następnego dnia kobieta oznajmia, że nie chce kontynuować znajomości. Sześć miesięcy później Rafał spotyka ją na ulicy. Marta jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Na suto zakrapianej alkoholem imprezie 27-letni Rafał poznaje Martę. Idą razem do łóżka. Następnego dnia kobieta oznajmia, że nie ma zamiaru kontynuować znajomości. Sześć miesięcy później Rafał spotyka ją na ulicy. Marta jest w zaawansowanej ciąży. Zaniepokojony mężczyzna pyta, czy to jego dziecko i otrzymuje potwierdzenie. Rafał zaczyna zabiegać o względy Marty, z czasem zakochuje się w niej. Dla pewności po porodzie chce zrobić badania genetyczne. Wkrótce wychodzi na jaw, że ojcem maleństwa może być też były chłopak Marty, Tomek. Mimo to Rafał jest gotowy związać się z kobietą. Jakiś czas później ona znika bez śladu.

Zobacz także