x
Ukryta prawda (907)

Ukryta prawda

sezon 13 odc. 907

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Jarek rok wcześniej ożenił się z Moniką. Małżonka namówiła go, żeby porzucił swoją pasję - fotografię - i zatrudnił się w firmie jej ojca, Andrzeja. Teraz mężczyzna czuje się uzależniony od teścia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Jarek rok wcześniej ożenił się z Moniką. Małżonka namówiła go, żeby porzucił swoją pasję - fotografię - i zatrudnił się w firmie jej ojca, Andrzeja. Teraz mężczyzna czuje się uzależniony od teścia. Co gorsza, zaczyna zdawać sobie sprawę, że partnerka coraz bardziej nim pogardza. Monika nie pracuje, jest utrzymywana przez ojca, który spełnia wszystkie zachcianki córki. Pewnego dnia Jarek odchodzi z firmy Andrzeja i zostaje fotografem freelancerem. Kupuje aparat, zamawia dobry komputer potrzebny do obróbki zdjęć. Małżonka oraz teść krytykują jego postępowanie. Wkrótce Jarek zostaje napadnięty na ulicy. Ktoś kradnie mu aparat.

Zobacz także