×
Ukryta prawda (904)

Ukryta prawda

sezon 13 odc. 904

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Partner 17-letniej Ady woli grać w gry komputerowe, niż spędzać z nią czas. Dziewczyna jest zawiedziona zachowaniem Kacpra i kończy ich związek. Humor poprawiają jej korepetycje u 32-letniego Michała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Partner 17-letniej Ady woli grać w gry komputerowe, niż spędzać z nią czas. Dziewczyna jest zawiedziona dziecinnym zachowaniem Kacpra i kończy ich związek. Humor poprawiają jej korepetycje u 32-letniego Michała, które odbywają się od niedawna. Mężczyzna podrywa swoją uczennicę. Tymczasem Ada nawiązuje dobry kontakt z Luizą - partnerką ojca, Grzegorza. Cieszy się, że rodzic ułożył sobie życie po śmierci żony. Kacper usiłuje wrócić do Ady, próbując udowodnić swoją wartość. Nastolatka jest już jednak zakochana w Michale. W końcu przeżywają swój pierwszy raz. Kilka dni później partner zmienia do niej stosunek.

Zobacz także