x
Ukryta prawda (884)

Ukryta prawda

sezon 13 odc. 884

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:48-letni Andrzej prowadzi niewielką szwalnię. Ostatnio ma problemy finansowe. Zatrudnia partnera córki, który okazuje się znakomitym przedstawicielem handlowym. Syn Andrzeja, Tomek, jest zazdrosny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 29 maja
za 5 dni
10:15 TVN 7 (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

48-letni Andrzej prowadzi niewielką szwalnię. Ostatnio ma problemy finansowe. W dodatku musi utrzymywać dorosłego już syna Tomka oraz córkę Anię, która studiuje architekturę zieleni. Dwudziestolatka marzy o własnej firmie. Syn miał pomóc ojcu, ale zniweczyły to kłótnie. Przedsiębiorcy ginęły pieniądze i podejrzewał właśnie Tomasza. Tymczasem okazuje się, że nowy chłopak Ani ma biznesowy zmysł. Andrzej zatrudnia partnera córki, który okazuje się znakomitym przedstawicielem handlowym. Po kilku tygodniach przybywa nowych zleceń, rodzinie powodzi się coraz lepiej. Tomek jest zazdrosny o relacje Krzysztofa i Andrzeja, dochodzi do awantur. W dodatku znów znika gotówka.

Zobacz także