Ukryta prawda (869)

Ukryta prawda

sezon 9 odc. 869

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:26-letnia Zuzia jest wolontariuszką w schronisku. Każdego dnia idąc do pracy, kobieta mija dom. Na terenie posesji dostrzega wychudzonego kundla. Zuzia podejrzewa, że zwierzę jest maltretowane.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

26-letnia Zuzia jest wolontariuszką w schronisku dla psów. Każdego dnia idąc do pracy, kobieta mija dom. Na terenie posesji dostrzega wychudzonego kundla. Rozmowa z właścicielem psa, Henrykiem, wywołuje u Zuzi podejrzenia, że zwierzę jest maltretowane. Kiedy staje się tego pewna, wraca tam z Bartkiem. Partner nieoczekiwanie postępuje z Henrykiem dość twardo. Zuzię martwi to zachowanie, a także nocne koszmary, które miewa jej ukochany. Kobieta odkrywa, że Bartek wychodzi regularnie dwa razy w tygodniu. Wkrótce poznaje prawdę. Partner chodzi do psychologa. Zuzia orientuje się również, że Bartek unika kolegi z dzieciństwa, Adama.

Zobacz także