x
Ukryta prawda (865)

Ukryta prawda

sezon 13 odc. 865

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Tomek jest w szczęśliwym związku z Martą. Kobieta ma trzyletnią córkę Adę z poprzedniego małżeństwa. Jej były mąż Paweł to zamożny biznesmen, który zajmuje się rodzinną firmą farmaceutyczną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

35-letni spawacz Tomek od trzech lat jest w szczęśliwym związku z Martą. Kobieta ma trzyletnią córkę Adę, z poprzedniego małżeństwa. Jej były mąż Paweł to zamożny biznesmen, który zajmuje się rodzinną firmą farmaceutyczną. Marta rozwiodła się z mężczyzną przez jego toksyczną matkę, Zofię, właścicielkę przedsiębiorstwa. Teściowa próbowała kontrolować ich życie. Tomek pragnie wziąć ślub z Martą, ale ona nie chce o tym słyszeć. Tymczasem Zofia choruje ciężko od dwóch lat, a Patryk szuka pocieszenia u byłej żony, co nie podoba się jej obecnemu partnerowi. Chcąc wywołać zazdrość ukochanej, prosi o pomoc siostrę, Elwirę. To powoduje kłótnię. Kiedy Zofia umiera, Patryk zaczyna spędzać w mieszkaniu Tomka jeszcze więcej czasu. Co gorsza, Marta odrzuca jego kolejne oświadczyny.

Zobacz także