x
Ukryta prawda (861)

Ukryta prawda

sezon 13 odc. 861

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Gosia jest chorobliwie zazdrosna o męża, Jacka. Wspólnie wychowują jej córkę z pierwszego małżeństwa, Olę. Poprzedni partner zdradził i porzucił Gosię. Kobieta nie zamierza znów na to pozwolić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Gosia jest zakochana w mężu Jacku i chorobliwie o niego zazdrosna. Wspólnie wychowują jej córkę z pierwszego małżeństwa, Olę. Poprzedni partner zdradził, a następnie porzucił Gosię. Kobieta nie zamierza znów na to pozwolić. Tłumaczy siostrze, Ani, że ma kontrolę nad sytuacją, a tak naprawdę próbuje monitorować każdy krok Jacka. Jest zazdrosna o Jolę, z którą mężczyzna gra w tenisa, oraz o Paulinę, jego koleżankę z pracy. Kiedy Gosia zaczyna podejrzewać, że mąż ją zdradza, siostra radzi, by zrobiła w tej sprawie śledztwo. Wyniki są zaskakując

Zobacz także