Ukryta prawda (852)

Ukryta prawda

sezon 9 odc. 852

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka i Karol są małżeństwem. Ich najstarsza córka, Ania, wyprowadziła się od rodziców. Reszta rodzeństwa mieszka z nimi. Niedawno Aga wróciła do pracy. Wkrótce odkrywa, że znów jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Agnieszka i Karol są małżeństwem. Ich najstarsza córka, 19-letnia Ania, wyprowadziła się od rodziców. Reszta rodzeństwa - Kasia, Romek oraz Tosia - zajmują wraz z rodzicami trzypokojowe mieszkanie, które Karol odziedziczył po dziadkach. Niedawno Agnieszka wróciła do pracy jako fryzjerka po sześciu latach przerwy. Wkrótce odkrywa, że znów jest w ciąży, co bardzo ją martwi. Czuje się zmęczona wychowywaniem dzieci, sprzątaniem, gotowaniem i odrabianiem lekcji. Chciała też podreperować domowy budżet - teraz, kiedy znów zacznie zarabiać. Karol nie podziela obaw żony. Agnieszka zaczyna rozważać aborcję. W tajemnicy przed partnerem kupuje w internecie tabletki na poronienie i zażywa je.

Zobacz także