Ukryta prawda (836)

Ukryta prawda

sezon 12 odc. 836

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:29-letnia Marzena czuje się samotna. Jej mąż Czarek często wyjeżdża w interesach. Kiedy już przebywa w domu, krytykuje żonę i nie pozwala pracować. Wkrótce kobieta wdaje się w romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

29-letnia Marzena czuje się samotna. Jej mąż Czarek, właściciel firmy budowlanej, często wyjeżdża w interesach. Kiedy już przebywa w domu, krytykuje żonę i nie pozwala pracować. Kobieta idzie na wieczór panieński koleżanki, po którym budzi się w mieszkaniu nieznajomego. Okazuje się, że spędziła z nim noc. Postanawia zerwać kontakt, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że Dawid jest sympatyczny, kulturalny i inteligentny. Namówiona przez koleżankę, zaczyna się z nim potajemnie spotykać. Nie słucha ostrzeżeń, że kochanek prowadzi imprezowy styl życia. Zastanawia się nawet nad rozstaniem z mężem.

Zobacz także