Ukryta prawda (835)

Ukryta prawda

sezon 12 odc. 835

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:15-letniemu Michałowi podoba się sąsiadka, 33-letnia Diana. Pomaga jej, cieszy się wspólnie spędzonym czasem. Jednocześnie odrzuca miłość swojej rówieśniczki. Dziewczyna z zemsty ujawnia jego sekret.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

15-letniemu Michałowi podoba się sąsiadka, 33-letnia Diana. Pomaga jej, cieszy się wspólnie spędzonym czasem. Jednocześnie odmawia swojej rówieśniczce Izie, która wyznaje mu miłość. Pewnego dnia rodzice nastolatka, Cezary i Ula, informują go, że się rozwodzą. Ojciec przyznaje się do romansu, ale nie chce zdradzić tożsamości kochanki. Kilka dni później Michał widzi Cezarego z Dianą. Boi się, że to ona jest nową partnerką ojca, ale kobieta zaprzecza. Kiedy rodzice nastolatka spędzają noc poza domem, on i jego ukochana przeżywają swój pierwszy raz. Przez jakiś czas ukrywają swój związek. Ujawnia go dopiero zazdrosna Iza.

Zobacz także