x
Ukryta prawda (828)

Ukryta prawda

sezon 12 odc. 828

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Michał samotnie wychowuje Tosię. Nastolatka rzadko widuje się z matką, która wyjechała do Belgii. Pewnego dnia dziewczyna znika bez śladu. Policjanci ustalają, że była prześladowana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 14 października
za 13 dni
4:55 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Rozwiedziony Michał samotnie wychowuje Tosię. Nastolatka rzadko widuje się z matką, która wyjechała do Belgii z kolejnym partnerem. Pewnego dnia dziewczyna znika bez śladu. Policjanci ustalają, że zaginiona była prześladowana, a do internetu trafiły jej nagie fotografie. Nawiązała też znajomość z Kamilem - studentem Akademii Wychowania Fizycznego. Ojciec robi awanturę uczniom, którzy ją prześladowali. Postanawia też rozpocząć prywatne śledztwo. Wkrótce odbiera telefon ze szpitala. Dowiaduje się, że córka próbowała popełnić samobójstwo. Tymczasem policja przesłuchuje Kamila, który nie przyznaje się do wykonania zdjęć.

Zobacz także