Ukryta prawda (816)

Ukryta prawda

sezon 12 odc. 816

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Bartek pozostaje w związku z Iwoną. Wiele lat temu rozwiódł się z Kaliną. Z tego małżeństwa ma syna, 18-letniego Janka. Chłopakiem opiekuje się matka. Pewnego dnia Janek mówi Bartkowi, że jest gejem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Barek pozostaje w związku z Iwoną. Wiele lat temu rozwiódł się z żoną, Kaliną, która prowadziła rozrywkowy tryb życia i była nieodpowiedzialna, a w dodatku - zdradzała go. Z tego małżeństwa ma syna, 18-letniego Janka. Nastolatkiem opiekuje się matka. Pewnego dnia Janek mówi Bartkowi, że jest gejem i znalazł sobie partnera, Radka. To nie podoba się mężczyźnie oraz, jak się okazuje, również Kalinie. Próbuje ona zmienić syna. Wkrótce Bartek odkrywa u chłopaka ślady samookaleczania. Tymczasem postępowanie matki przywodzi Janka do próby samobójczej. Ojciec postanawia zabrać go do siebie, jednak to nie zniechęca Kaliny.

Zobacz także