x
Ukryta prawda (796)

Ukryta prawda

sezon 12 odc. 796

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:25-letnia Marta jest absolwentką socjologii, która nie może znaleźć zatrudnienia. Dziewczyna z trudem skończyła studia i nie zamierza pracować w firmie ojca. To nie podoba się jej rodzicom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

25-letnia Marta jest absolwentką socjologii, która nie może znaleźć zatrudnienia. Dziewczyna z trudem skończyła studia i nie zamierza pracować w firmie ojca. To nie podoba się jej rodzicom, Piotrowi i Edycie. Mieli nadzieję, że córka przejmie rodzinny interes. Marta próbuje żyć samodzielnie w mieszkaniu, które kupili jej rodzice. Dorabia sobie, wykonując proste prace. Wreszcie dostaje się na staż do biura badawczego prowadzonego przez Iwonę. Kilka tygodni później zostaje ulubienicą szefowej. Zostając w firmie po godzinach, poznaje przystojnego elektryka i nawiązuje z nim romans. Dziewczyna nie wie, że mężczyzna jest mężem jej szefowej.

Zobacz także