x
Ukryta prawda (790)

Ukryta prawda

sezon 12 odc. 790

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Małgorzata, od niedawna kierowniczka w dziale przedsiębiorstwa odbierającego odpady, dowiaduje się, że szef chce zwolnić jej koleżankę, by przyjąć po znajomości nową pracownicę. Wstawia się za nią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 11 kwietnia
za 12 dni
10:55 TTV (z napisami)

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Małgorzata niedawno objęła kierownictwo w dziale handlowym przedsiębiorstwa, które zajmuje się odbieraniem odpadów. Szef przyjął właśnie po znajomości nową pracownicę. Jednocześnie planuje zwolnić Agatę. Kobieta okłamuje przełożonego, że jest w ciąży, ponieważ wówczas nie może on wypowiedzieć jej umowy. Prosi również Gosię - prywatnie swoją dobrą koleżankę - aby to potwierdziła. W międzyczasie będzie szukać innej pracy. Mimo wątpliwości kierowniczka się zgadza, wiedząc o poważnych problemach finansowych Agaty. Ma nadzieję, że współpracownica szybko znajdzie nowe zatrudnienie i odejdzie. Niestety, pozornie nieskomplikowany plan nie przebiega tak, jak powinien.

Zobacz także