Ukryta prawda
sezon 7 odc. 773
W skrócie: | 33-letnia Ilona ma męża Filipa, który pracuje jako ratownik. Wkrótce jego ojciec trafia do szpitala z zawałem. Ilona zaczyna odwiedzać teścia i Tamarę, kobietę, której Filip ocalił życie. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.
W tym odcinku
33-letnia Ilona martwi się o męża, Filipa, który pracuje jako ratownik medyczny. Już kilka razy widziała, jak pali marihuanę. Mężczyzna tłumaczy, że w ten sposób radzi sobie ze stresem. Żona próbuje być dla niego wyrozumiała i pomóc mu, ale nic nie przynosi rezultatu. Wkrótce ojciec Filipa trafia do szpitala z zawałem. Ilona zaczyna odwiedzać teścia, a także 28-letnią Tamarę. Filip uratował ją, gdy zatruła się gazem. Ilona odkrywa, że w wyniku wypadku kobieta straciła dziecko. Zaprzyjaźnia się z nią. To nie podoba się Filipowi.
Zobacz także
- Ukryta prawda (1139) - serial paradokumentalny - dziś, 30 kwietnia 9:20 i 1 późniejsza emisja
- Ukryta prawda (1140) - serial paradokumentalny - dziś, 30 kwietnia 10:25 i 1 późniejsza emisja
- Ukryta prawda (1624) - serial paradokumentalny - dziś, 30 kwietnia 12:35
- Ukryta prawda (1625) - serial paradokumentalny - dziś, 30 kwietnia 13:35
- Ukryta prawda (1626) - serial paradokumentalny - dziś, 30 kwietnia 14:40
- Ukryta prawda (1449) - serial paradokumentalny - dziś, 30 kwietnia 19:00
- Ukryta prawda (1453) - serial paradokumentalny - noc śr./czw., 30 kwietnia na 1 maja 3:45 i 1 późniejsza emisja
- Ukryta prawda (1454) - serial paradokumentalny - noc śr./czw., 30 kwietnia na 1 maja 4:40 i 1 późniejsza emisja
- Ukryta prawda (1259) - serial paradokumentalny - noc śr./czw., 30 kwietnia na 1 maja 5:50
- Ukryta prawda (1371) - serial paradokumentalny - czwartek, 1 maja 8:45