Ukryta prawda (768)

Ukryta prawda

sezon 11 odc. 768

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Rozwiedziona Ewa mieszka z nastoletnią córką Olą. Pewnego dnia wprowadza się do nich były mąż kobiety ze swoją nową partnerką. Mężczyzna chce, by sprzedali mieszkanie i podzielili się pieniędzmi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

41-letnia Ewa niedawno się rozwiodła. Teraz mieszka sama z nastoletnią córką Olą. Pewnego dnia do ich mieszkania wprowadza się były mąż kobiety, Grzegorz, wraz z nową partnerką Sarą. Mężczyzna daje Ewie dwie możliwości: spłaci jego udział w mieszkaniu albo razem sprzedadzą nieruchomość i podzielą się pieniędzmi. Ona nie chce wyrazić na to zgody, ponieważ uważa, że skoro wychowuje dziecko, musi mieć mieszkanie. Między byłymi małżonkami wciąż dochodzi do kłótni. Wreszcie oburzona ich zachowaniem Ola postanawia się wyprowadzić. Wówczas Ewa decyduje się wyznać prawdę...

Zobacz także