Ukryta prawda (767)

Ukryta prawda

sezon 11 odc. 767

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:42-letni Jacek zamierza wystartować w triatlonie. Jego żona Brygida czuje się zaniedbywana przez męża, który cały wolny czas spędza czas na treningach. Wkrótce odkrywa, że ma on romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Pasją 42-letniego Jacka od zawsze był sport. Kilka miesięcy temu mężczyzna postanowił wystartować w triatlonie. Jego żona Brygida czuje się zaniedbywana przez męża, który woli nieustannie trenować z kolegą, Mariuszem. Postanawia przekonać Jacka, by spędzali razem więcej czasu. Organizuje wyjazdy, stara się znaleźć im wspólne hobby, zaczyna nawet uczęszczać do tego samego klubu sportowego, by dotrzymać mu towarzystwa. Jakiś czas później odkrywa, że Jacek spędza czas z koleżanką z pracy. Wiktoria ma niepełnosprawnego męża, Sebastiana. Brygida przypuszcza, że jest ona zafascynowana wysportowanym mężczyzną. Jakiś czas później dociera do niej kolejna niepokojąca informacja - Wiktoria nie pracuje z Jackiem.

Zobacz także