Ukryta prawda (765)

Ukryta prawda

sezon 11 odc. 765

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Szymon i Milena są parą, odkąd skończyli podstawówkę. Mają córeczkę Sonię. W ich małżeństwo wkradła się rutyna. Kiedy Milena wyjeżdża służbowo, mąż spędza z nianią córki noc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Szymon i Milena są parą odkąd skończyli szkołę podstawową. On jest współwłaścicielem wydawnictwa, ona pracuje jako scenografka w teatrze. Mają półtoraroczną córeczkę Sonię. Obecnie w ich małżeństwo wkradła się rutyna, coraz rzadziej robią coś razem. Pewnego dnia kobieta zatrudnia opiekunkę do dziecka. 25-letnia Pola szybko staje się częścią życia rodziny. Kiedy Milena wyjeżdża poza Warszawę, by przygotować kolejne spektakle, jej mąż spędza z atrakcyjną nianią dużo czasu. Wreszcie zapomina się i idzie z nią do łóżka. Potem Szymon ma ogromne wyrzuty sumienia, od razu wyznaje Milenie prawdę.

Zobacz także