Ukryta prawda (759)

Ukryta prawda

sezon 11 odc. 759

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Tomek, syn Moniki i Marka, ostatnio dostaje coraz gorsze stopnie. Pogorszeniu ulega również jego sprawowanie. Matka odkrywa, że spotyka się on z Sarą. Dziewczyna ma na niego zły wpływ.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Monika i Marek są małżeństwem od siedemnastu lat. Mają nastoletniego syna Tomka, który ostatnio otrzymał kilka bardzo słabych ocen z języka polskiego. Pogorszeniu ulega również jego sprawowanie. Sam Tomek tłumaczy się, że to nauczycielka zaniża mu stopnie. Monika nie wierzy synowi i szuka prawdziwej, jej zdaniem, przyczyny problemu. Odkrywa, że syn spotyka się z podejrzaną dziewczyną, 17-letnią Sarą. Ma ona skłonność do przemocy, próbowała też namówić Tomka, by pobił nauczycielkę polskiego. Zaniepokojona matka chce zakończyć ich znajomość. Wówczas Sara zaczyna grozić Monice i Markowi. Kobieta idzie na policję.

Zobacz także