Ukryta prawda (743)

Ukryta prawda

sezon 11 odc. 743

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Mąż 33-letniej Agaty po wypadku zapadł w śpiączkę. Koleżanka namawia ją, by umówiła się z przystojnym kurierem Tomkiem, którego poznała w pracy. Wkrótce zakochuje się w nim i szybko zachodzi w ciążę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Pewnego dnia Łukasz stracił przytomność w domu i uderzył się w głowę, przez co zapadł w śpiączkę. Jego żona, 33-letnia Agata, jest bardzo samotna. Nie wierzy, że stan Łukasza może ulec poprawie. Koleżanka próbuje ją przekonać, by umówiła się z przystojnym kurierem Tomkiem, którego poznała w pracy. Mimo wątpliwości kobieta postanawia iść na spotkanie. Szybko zakochuje się w Tomku i niespodziewanie zachodzi w ciążę. Tymczasem teściowie mówią jej, że Łukasz się obudził, będzie też w stanie funkcjonować. Agata nie wie, co powinna zrobić.

Zobacz także