Ukryta prawda (733)

Ukryta prawda

sezon 11 odc. 733

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Pracująca w urzędzie Anna ma romans z dyrektorem. Pragnie poznać 23-letniego syna partnera, a także zostać zaproszona do domu ukochanego. Stawia mu ultimatum. Mężczyzna zmienia swoje nastawienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

35-letnia Anna pracuje w urzędzie skarbowym, którego dyrektorem jest Dariusz. Kobieta od ponad roku ma z nim romans. Oboje starają się trzymać ten związek w tajemnicy. Kobieta pragnie poznać 23-letniego syna partnera, Kamila, a także zostać zaproszona do domu Dariusza. Ich związek nie podoba się matce kobiety, Oldze. Ania stawia kochankowi ultimatum, pod wpływem którego mężczyzna powoli zmienia swoje nastawienie. Niedługo potem oświadcza się i zostaje przyjęty. Wkrótce Ania odkrywa, że ktoś zniszczyć samochód jej narzeczonego.

Zobacz także