Ukryta prawda (727)

Ukryta prawda

sezon 11 odc. 727

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Julita sama wychowuje 15-letnią Polę. Ma dobry kontakt z byłym mężem. Oboje martwią się o córkę, podejrzewając u niej uzależnienie od zakupów. Gdy stawiają nastolatce granice, zaczyna ona kraść.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Po rozwodzie Julita sama wychowuje 15-letnią Polę. Kobieta ma dobry kontakt z byłym mężem, Arkiem. Oboje martwią się o dziewczynę, która nieustannie domaga się prezentów. Rodzice podejrzewają, że jest uzależniona od zakupów - niestety nie potrafią ustalić wspólnej strategii postępowania. W końcu jednak stawiają granice. Wtedy Pola zaczyna kraść. Julita myśli, że jej córka przystąpiła do gangu nastolatek z gimnazjum lub jest jego ofiarą. Nie podoba jej się również nowa koleżanka Poli. Podejrzewa, że to ona ma na nią zły wpływ.

Zobacz także