Ukryta prawda (721)

Ukryta prawda

sezon 11 odc. 721

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:29-letnia Ola - fryzjerka z warszawskiej Pragi - od sześciu miesięcy spotyka się z 35-letnim Pawłem. Rok temu wyszedł on z więzienia. Dziewczyna liczy jednak, że przy niej ukochany się ustatkuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

29-letnia Ola - fryzjerka z warszawskiej Pragi - od sześciu miesięcy spotyka się z 35-letnim Pawłem. Rok temu ukochany wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za kradzieże i włamania. Dziewczyna liczy, że przy niej się ustatkuje. Tymczasem on coraz więcej czasu spędza z miejscowym złodziejem Jankiem. Nagle Pawłowi zaczyna się lepiej powodzić. Ola odkrywa, że sprzedaje złoto w lombardzie. Tymczasem w okolicy dochodzi do włamania oraz napadów na samotnie wracające do domów staruszki. 29-latka boi się, że partner znowu trafi do więzienia.

Zobacz także