Ukryta prawda (704)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 704

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Ania jest uzależniona od alkoholu, zażywała też narkotyki. Na terapii poznaje Dominika. Dziewczyna wyznaje mu, że była molestowana przez ojca i że pracowała jako prostytutka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

24-letnia Ania jest uzależniona od alkoholu, a w przeszłości zażywała też narkotyki. Dziewczyna wychowała się w zamożnym domu, nigdy nie pracowała, nie chce też podejmować żadnych studiów. Pieniądze na życie daje jej matka - uznana producentka telewizyjna. Ania mieszka ze współlokatorką, Marysią. Trzy tygodnie wcześniej, na terapii grupowej, poznała chłopaka z biednej rodziny, Dominika. On również ma problem z uzależnieniami. Rodzi się między nimi silna więź. Ania wyznaje Dominikowi, że kiedyś była molestowana przez ojca, ale nigdy nie powiedziała o tym matce ani terapeutom. Potem wpadła w złe towarzystwo i uciekła z domu. Aby zarobić na używki, pracowała jako prostytutka. Mimo tego, co usłyszał, Dominik nadal chce chodzić z Anią. Dzięki niemu dziewczyna po raz pierwszy próbuje zmienić swoje życie. Pojawia się jednak kolejny kryzys.

Zobacz także