Ukryta prawda (701)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 701

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Rencistka Zofia samotnie wychowuje 18-letnią córkę. Jej syn zginął podczas bójki w dyskotece. Sytuacja finansowa rodziny pogarsza się, przez co kobiety zmuszone są wynająć komuś pokój zmarłego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

Rencistka Zofia samotnie wychowuje 18-letnią córkę, Jagodę. Kobieta dorabia sobie, sprzedając owoce i warzywa na ulicznym straganie. Zofia miała jeszcze syna, Antka, który zginął podczas bójki w dyskotece. Po tym tragicznym zdarzeniu nie pozwala ona Jagodzie chodzić na imprezy. Do mieszkania często przychodzi mąż siostrzenicy Zofii, Marek, i pomaga przy różnych naprawach oraz awariach. Tymczasem sytuacja finansowa rodziny pogarsza się, przez co kobiety zmuszone są wynająć komuś pokój Antka. Ich wybór pada na studenta, Łukasza. Chłopak zdobywa zaufanie Zofii, dzięki czemu pozwala ona Jagodzie wychodzić w jego towarzystwie. Między nim a dziewczyną zaczyna rodzić się uczucie. Niespodziewanie Zofia odkrywa, że musi spłacić dług zaciągnięty przez syna, który był zamieszany w nielegalne interesy. Bierze pożyczkę. Niedługo później pieniądze znikają, podobnie jak Łukasz.

Zobacz także