Ukryta prawda (699)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 699

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:32-letnia Alicja jest znudzona swoją codziennością. Jej trwające już 10 lat małżeństwo wpadło w rutynę. Przełom w życiu kobiety następuje po spotkaniu z wróżką, która zaczyna kierować jej życiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

32-letnia Alicja jest znudzona swoją codziennością. Marzy o zmianach, ale jednocześnie się ich boi. Jej trwające już 10 lat małżeństwo z Maćkiem cierpi z powodu rutyny. Alicja pracuje w biurze firmy organizującej wesela, co też nie jest szczególnie ciekawym zajęciem. Nie wie, czy chciałaby mieć dzieci ani co tak naprawdę sprawia jej przyjemność. Wolny czas spędza w towarzystwie Karoliny, koleżanki z pracy. Przełom w życiu Alicji następuje po przypadkowym spotkaniu z wróżką Selmą, która zaczyna kierować życiem kobiety. Ta zmiana wywołuje wściekłość Maćka, mężczyzna nie potrafi zrozumieć, dlaczego jego żona we wszystkim słucha się wróżki. Małżonkowie coraz częściej się kłócą, aż w końcu Selma podpowiada Alicji, żeby rozwiodła się z Maćkiem.

Zobacz także