Ukryta prawda (698)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 698

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:33-letnia Magda przyłapuje starszą siostrę na całowaniu się z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się nim jej kolega z pracy. Ola prosi Magdę, by nie mówiła o niczym jej mężowi. Wkrótce zachodzi w ciążę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

33-letnia Magda przyłapuje starszą siostrę, Olę, na całowaniu się z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się nim Jarek, jej kolega z pracy. Ola twierdzi, że nie łączy ich nic poza niewinnym flirtem. Prosi też, by Magda nie mówiła o niczym jej mężowi, Patrykowi. Jednocześnie obiecuje zakończyć znajomość z Jarkiem. Jakiś czas później okazuje się, że Ola zaszła w ciążę. Dopiero wówczas wyznaje siostrze prawdę - spała z Jarkiem i to on jest ojcem. Kobieta rozważa aborcję, jednak Magda namawia ją, by donosiła ciążę.

Zobacz także