Ukryta prawda (696)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 696

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Dominik rozstaje się z Michaliną. Za radą kolegi, by jak najszybciej znaleźć sobie kogoś nowego, podchodzi w klubie do atrakcyjnej Zosi. Znajomość pary rozwija się bardzo dynamicznie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

27-letni Dominik niedawno rozstał się z dziewczyną, Michaliną. Kolega radzi mu, by nie rozpaczał po niej zbyt długo i szybko znalazł sobie kogoś nowego. Mężczyzna korzysta z tej rady. Będąc w klubie, podchodzi do atrakcyjnej Zosi. Szybko idą razem do łóżka, ich znajomość rozwija się bardzo dynamicznie. Dominik zapomina o Michalinie, odmawia więc, gdy dziewczyna prosi go, by do siebie wrócili. Zosia jest również zajęta organizowaniem ślubu przyjaciółki, Moniki. Pewnego dnia Michalina nachodzi byłego partnera w mieszkaniu i obraża jego obecną dziewczynę. Zosia wychodzi, a następnego dnia nie odbiera telefonu. Wkrótce Dominik odkrywa, że Monika jest lesbijką.

Zobacz także