Ukryta prawda (695)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 695

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Martyna spotyka się z Krzysztofem. Nachodzi ją żona mężczyzny. Kontaktuje się też z nią były chłopak. Chce odzyskać piętnaście tysięcy złotych, które kiedyś jej pożyczył.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

31-letnia Martyna od trzech miesięcy spotyka się z Krzysztofem, który rozwodzi się z żoną, Alicją. Sytuację komplikuje fakt, że małżonkowie mają dziecko - sześcioletniego synka. Alicja zaczyna nachodzić nową partnerkę męża w jej butiku z ekskluzywnymi ubraniami. Tymczasem do Martyny odzywa się były chłopak, Tymon. Chce odzyskać piętnaście tysięcy złotych, które kiedyś jej pożyczył, by mogła otworzyć własny biznes. Mężczyzna nie pogodził się też z ich rozstaniem. Jakiś czas później ktoś plądruje sklep Martyny i kradnie ubrania warte kilka tysięcy złotych. Kobieta zgłasza tę sprawę na policję. Podejrzani są Alicja i Tymon. Wkrótce Martyna zostaje napadnięta.

Zobacz także