Ukryta prawda (692)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 692

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Studentki Karolina i Anka dorabiają sobie w firmie sprzątającej. Zakładają razem bloga, przeglądają szafy w domach zamożnych klientek, a następnie robią sesje i piszą porady dotyczące stylu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

Karolina i Anka studiują i dorabiają sobie w firmie sprzątającej. Gdy dziewczyny pracują w jednym z apartamentów, Anka zaczyna przymierzać ubrania klientki. Postanawia zostać szafiarką i zrobić podobną karierę, jak celebrytki z pierwszych stron gazet. Karolina nie jest przekonana do tego pomysłu, jednak ostateczne zgadza się pomóc przyjaciółce. Dziewczyny zakładają razem bloga, przeglądają szafy w domach klientek, a następnie robią sesje i piszą porady dotyczące stylu. Ich strona ma coraz więcej odwiedzających oraz pozytywnych komentarzy. Pewnego dnia partner jednej z klientek nakrywa Ankę na przeszukiwaniu ubrań.

Zobacz także