Ukryta prawda (691)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 691

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka, menadżerka w firmie kosmetycznej, traci pracę i popada w depresję. Mąż zdradza ją ze stażystką Ewą. Kochanka prosi go, by wziął rozwód. On jednak chce ratować swoje małżeństwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

42-letni Michał jest architektem, a jego żona, Agnieszka - menedżerką w firmie kosmetycznej. Mają 9-letnią córkę, Olę. Niespodziewanie kobieta traci pracę i popada w depresję. Tymczasem Marcinem interesuje się jego stażystka, Ewa. Po imprezie z okazji zdobycia ważnego kontraktu, mężczyzna idzie z nią do łóżka. Kiedy Agnieszka odkrywa zdradę, każe mu się wyprowadzić. Ewa prosi go, by wziął rozwód. Michał odmawia, chce bowiem ratować swoje małżeństwo. Wówczas stażystka odchodzi z firmy. To jednak nie koniec problemów Michała...

Zobacz także