Ukryta prawda (690)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 690

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Tomek prowadzi biuro maklerskie. Jest w związku z Dianą, córką właściciela dużego biura nieruchomości. Gdy z nią zrywa, jego matka, nie kryje niezadowolenia. Próbuje wpłynąć na syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

26-letni Tomek jest właścicielem biura maklerskiego. Mężczyzna od dwóch lat pracuje u swojego ojca Grzegorza. Jest w związku z Dianą, córką właściciela dużego biura nieruchomości. Jego matka, Alina, nie kryje niezadowolenia, gdy syn zrywa z ukochaną. Na jego decyzję wpłynęła m.in. znajomość z głęboko wierzącą Hanią, która niedawno wróciła do Polski. Kobieta szuka pracy i mieszka kątem u przyjaciółki. Tomek pochodzi z niewierzącej rodziny, ale imponują mu wartości reprezentowane przez Hanię. Wkrótce odkrywa, że nowa znajoma zadaje się z bezpruderyjną Elą i prześladuje ją pewien mężczyzna.

Zobacz także